Son Dakika

FARKLILIK ARAYANLARIN ADRESİ

Yozgat’ta iç mimari ve dekorasyon denince akla gelen ilk isim olan Zati Design, farklılık arayanların adresi olmaya devam ediyor

Bu haber 265 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat’ta iç mimari ve dekorasyon denince akla gelen ilk isim olan Zati Design, farklılık arayanların adresi olmaya devam ediyor. Bakgörler Grup CEO’su Ahmet Muş, inşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte vatandaşların evlerinde farklı dekorasyon hayal ettiklerini belirterek, “Yozgat’ın yaşamsal beklentilerine cevap veriyoruz. Vatandaşlarımız son dönemde konfora önem veriyor. Dekorasyon ve mobilya dünyasında üç boyutlu tasarımların öne çıkıyor” diye konuştu. 
HER TÜRLÜ DEKORASYON 
Muş, ev dekorasyonunda her türlü düzenleme yapıldığına vurgu yaptı. Boya, badana, duvar kağıtları gibi detaylar ile ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu dekore edildiğini anlatan Muş, ‘Mobilya dekorasyonu, duvar kağıdı, alçıpan dekorasyonu, duvar kaplama panelleri, zemin kaplama olarak isimlendirilen laminant parke, seramik gibi dekorasyon detayları yanında ev tekstil ürünleri de iç mimari ev dekorasyonu içinde yer alıyor.  Ayrıca ray dolap, vestiyer, portmanto, tv üniteleri, duvar üniteleri gibi mobilya dekorasyon sistemleri kullanılıyor. Salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, banyo, ofis tasarımları dekorasyon alanında önemli adımlar. Zati Design olarak hizmetlerin tamamında faaliyet gösteriyoruz. Yaptığımız üretimin yanında satışlarımızda devam ediyor. Mağazamızda mobilya ürünlerinden, aksesuarlara kadar satışlarımız mevcut’ dedi.  Muş, ev dekorasyonunda duvarların da önem kazandığını dile getirdi. Muş, ‘kimi yaşam alanının duvarını kağıt kaplamayı, kimi de sevdiği renge boyamayı ister. Bazıları ise bulunduğu mekan sanki hareketliymiş gibi bir efekt yaratarak, bulunduğu ortama farklı bir boyut katmayı tercih eder. Bu bakış açısından hareket ederek yüzlerce duvar kağıdı modellerini öne çıkarıyoruz. Evlerinin duvarlarını boyatmak isteyenlere de renk seçenekleri sunuyoruz” diye konuştu.  Muş, mobilya dizaynlarının rahatlığı öne çıkardığını ifade etti. Mobilyada da farklılık istendiğine vurgu yapan Muş, iç mimarı ve dekorasyon çalışmasında mobilyaların da planlandığını kaydetti. Hayatın olağan akışına karşı aykırı birer cevap gibi duran bu mobilyalar, basit bir eyleme bile ayrı bir anlam katıyor. Bunun yanında mutfaklarda, oturma odalarında ve solanlarda yapılan dekorlarla bambaşka bir görüntüye kavuşturuyoruz” şeklinde konuştu.


Bu haber 12 Eylül 2017 Salı tarihinde eklenmiştir.