Son Dakika

YOZGATSPOR LİDERLİK  KOLTUĞUNA OTURDU
YOZGATSPOR LİDERLİK KOLTUĞUNA OTURDU

Bölgesel Amatör Lig 5’inci grubunda haftanın önemli maçında temsilcimiz Yozgatspor, kendi sahasına Nevşehirspor’u ağırladı. 

TARAFTARLARDAN  DESTEK SÖZÜ
TARAFTARLARDAN DESTEK SÖZÜ

Yozgatspor 1959 FK Kulüp Başkanı Kazım Arslan, taraftar gruplarının liderleri ile bir araya gelerek kritik Nevşehirspor karşılaşması öncesi birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

NEVŞEHİRSPOR MAÇI ÜCRETSİZ OLACAK
NEVŞEHİRSPOR MAÇI ÜCRETSİZ OLACAK

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan, Pazar günü oynanacak Nevşehir maçının derbi niteliğinde olduğunu belirterek, bu maçın ücretsiz olacağını söyledi. 

KARİYERE İLK ADIM PROJESİ
KARİYERE İLK ADIM PROJESİ

Sorgun Gençlik Derneği tarafından hazırlanan İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı PRODES Programı kapsamında finanse edilen "Kariyere İlk Adım" projesinin tanıtım toplantısı yapıldı. 

TARAFTARDAN TAM DESTEK
TARAFTARDAN TAM DESTEK

Çapanoğlu taraftar grubu başkanı Tuncay Özentürk Yozgat’ta taraftar bilincini kültürlü bir hale gelme içerisinde olduklarını dile getirdi. Tuncay gençlere örnek olup yanlış yönlendirmeye engellemeye çalıştıklarını söyledi.

SPORCULAR DERECEYLE DÖNDÜ
SPORCULAR DERECEYLE DÖNDÜ

Boğazlıyan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde açılan boks kursunda eğitim gören sporcular, haftasonu Erzurum'da gerçekleştirilen Erzurum Kulüpler ve İllerarası Hazırlık Maçlarında Yozgat'ı temsil ederek ilçeye dereceyle döndüler. 

“1-0 OLSUN BİZİM OLSUN”
“1-0 OLSUN BİZİM OLSUN”

Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK, hafta sonu kendi sahasında konuk edeceği Nevşehirspor'u mağlup ederek liderlik koltuğuna oturmak istiyor. 

DOSTLUK MAÇI
DOSTLUK MAÇI

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri kentte hizmet veren okul servis şoförleri ile halı sahada dostluk maçı yaptı. 

KAYIŞDAĞ TÜRKİYE 3'ÜNCÜSÜ
KAYIŞDAĞ TÜRKİYE 3'ÜNCÜSÜ

27 -29 Ekim 2017 tarihleri arasında Bursa'da 3'ncüsü düzenlenen Gençler Balkan Güreş Şampiyonası'nda 96 kiloda Yozgat Güreş Eğitim Merkezi sporcularından Beytullah Kayışdağ Türkiye 3'ncüsü oldu.Bursa'da düzenlenen ve 9 ülkeden 160 sporcunun katıldığı 3. Gençler Balkan Güreş Şampiyonası'nda 96 kg. da mindere çıkan sporcumuz Beytullah Kayışdağ Türkiye 3. sü oldu. Yozgat Güreş Eğitim Merkezi'nin gelecek vadeden sporcusu Kayışdağ'ın geçtiğimiz yıllarda da bir çok başarıya imza atmıştı. 

YEMENOĞLU BOZOKSPOR  YERKÖYSPOR’ UDA MAĞLUP ETTİ
YEMENOĞLU BOZOKSPOR YERKÖYSPOR’ UDA MAĞLUP ETTİ

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Ligi B grubunda mücadele veren Yemenoğlu Bozokspor hafta sonu oynadığı maçta Yerköyspor’u 3-2 mağlup etti. Yeşil beyazlı ekip, büyük çekişmeye sahne olan maçta Yerköyspor’u 3-2 mağlup ederek puanını 6’ya çıkarttı.